MOPEDIX: Konečně pořádný moped pro 21. století

MOPEDIX: Konečně pořádný moped pro 21. století

Chybějící článek v motoristickém světě hrdě zastupuje novinka českého výrobce GOODPED: výjimečná a obratná motorka, spolehlivý a bezúdržbový stroj, a také alternativní a ekologický dopravní prostředek – nejen tohle je nový moped MOPEDIX ELECTRIX.

 

MOPEDIX ELECTRIX je jediný opravdový moped pro 21. století: výkonný elektrický motor s rekuperací v kombinaci s pedály. Minimalistický design, bytelná ocelová konstrukce, poctivé řemeslné zpracování. Pořádné hydraulické kotoučové brzdy vpředu i vzadu. Praktický nosič třeba na basu piv nebo sedlo spolujezdce. Parádní přední LED světlomet se třemi režimy svícení. Velká 19“ kola, se kterými prostě projedeš. A když si zapneš naše ozvučení, ostatní tě uslyší. Co uslyší, bude na tobě!

MOPEDIX ELECTRIX je navíc moped Made in Czech Republic: kompletně vyvinutý a montovaný v Česku, kde se také vyrábí většina komponentů včetně baterií.

Přijďte si na veletrh MOTOCYKL vyzkoušet novou mašinu, která svými jízdními vlastnostmi, velikostí a důstojností dává kategorii moped úplně nový význam a obsah. A nezapomeňte pro MOPEDIX ELECTRIX hlasovat v anketě MOTOCYKL ROKU 2023!

 

www.mopedix.cz