Možnost testování skútrů přímo na výstavě

Využijte výhody, které přinášejí dvě kola, a vyzkoušejte cenově dostupný dopravní prostředek s nízkými nároky na údržbu pro každého. Pro muže, ženy, zkrátka pro každého, kdo potřebuje pracanta na dojíždění do zaměstnání, zábavu nebo na odpolední výlety!

 

Přijďte si vyzkoušet na venkovní plochu skútry od Hondy.

Výhodou je, že vám stačí pouze řidičák skupiny B.

 

Honda Vision VISION 110

Skútr společnosti Honda pro každodenní použití dlouhodobě nabízí vysokou kvalitu zpracování a skvělou hodnotu za vynaložené prostředky. Model disponuje novým svěžím vzhledem, novým přístrojovým panelem a s inteligentním klíčem Smart Key. Pokročilý rám Smart Architecture Frame (eSAF) nové generace je o 2 kg lehčí a je spojen s přepracovaným, ještě úspornějším „enhanced Smart Power“ (eSP) motorem, který si ponechal svou praktickou funkci Idling Stop.

 

Honda PCX125

Oblíbená Honda PCX125 přichází s vylepšeným stylem - nabízí prostornější schránku pod sedlem, zásuvku USB typu C pro nabíjení mobilních zařízení a technologii inteligentního klíče Smart Key. Hnací sílu dodává nový čtyřventilový motor s technologií enhanced Smart Power Plus (eSP+), který splňuje emisní normu EURO5. Motor je nově vybaven systémem nastavitelné kontroly trakce HSTC. Přepracovaný rám se vyznačuje delším zdvihem odpružení zadního kola a stroj je vybaven většími pneumatikami.

 

Honda Forza 125

Prémiový sportovní/GT skútr Honda Forza 125 získává pro modelový rok 2023 elegantní stylistická vylepšení, přepracovaný přístrojový panel a nové barevné provedení Special Edition. Standardní výbava zahrnuje protiprokluzový systém HSTC, elektricky nastavitelný plexi štít, USB-C zásuvku, schránku pro uložení dvou integrálních přileb, kompletní LED osvětlení a inteligentní klíč Smart Key. 

 

Honda SH125

Není náhodou, že SH125i patří mezi nejoblíbenější skútry v Evropě: jeho bohatá výbava zahrnuje čtyřventilový eSP+ motor se systém nastavitelné kontroly trakce (HSTC) a s technologií vypnutí motoru při zastavení (Idling Stop), typický a elegantní SH styl s plochou podlahou, LCD přístrojový panel, LED osvětlení, 28litrovou odkládací schránku, USB-C zásuvku či inteligentní klíč Smart Key.