Modely VMOTO SOCO

Zažij tichou jízdu bez emisí. Praktické skútry nebo sportovní motorky jsou k dispozici skladem u našich prodejců. Jezdíš téměř zdarma. Rozjezd elektrického motoru je opravdu impozantní. V nabídce máme také výkonné modely za výjimečně dostupné ceny. Jízda je tichá a bez emisí. E-motorka v garáži nezapáchá a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Dobíjení je komfortní – e-motorky mají vyjímatelnou baterii a síť nabíjecích stanic je stále dostupnější.

 

TC Street Hunter

Nový model 2022 TS Street Hunter je tady! S rychlostí až 75 km/h a dojezdem až 110 km na dvě baterie v jedinečném designu si získá i vás! S motorem o max. výkonu 3,5 kW a celkovou nosností 176 kg je TS Street Hunter skutečným dobrodruhem! Vyzkoušejte si jízdu na tomto designovém kousku a vynikněte ve svém okolí díky jeho tiché jízdě, výkonu a designu. Životnost baterie až 1000 cyklů, tj. téměř 8 let provozu.

 

 

TC wanderer

Nový model 2022 TC wanderer je tady! S rychlostí až 75 km/h a dojezdem až 110 km na dvě baterie v jedinečném designu si získá i vás! Motor o max. výkonu 3,5 kW a celková nosnost 176 kg dělají z TC wanderer skutečného tuláka! Vyzkoušejte si jízdu na tomto designovém kousku a vynikněte ve svém okolí díky jeho tiché jízdě a výkonu. Životnost baterie až 1000 cyklů, tj. téměř 8 let provozu.

 

 

CPX

Nejsilnější e-skútr do města s výkonným 4 kW motorem. Jednoznačná volba pro všechny, kdo požadují vysoký výkon a praktické provedení s úložným prostorem a možností zakoupení dvou bateriové verze pro ještě delší dojezd. Na cestu Vám posvítí špičkové LED světlomety. A pokud byste potřebovali upevnit úložný box, k dispozici je vysoce kvalitní karbonový držák kompatibilní se všemi výrobci a typy boxů. O spolehlivou diagnostiku se postará systém CANBUS, který je ve světě moderních automobilů uznávaným standardem. Životnost baterie až 1300 cyklů, tj. více než 8 let provozu.

 

 

CU mini

Praktický e-skútr CU mini do klidných oblastí ale i přeplněných měst. Moderní design tvoří prvky jako výkonný systém LED světlometů, poutavé barevné provedení a praktické úložné prostory. CU mini obsahuje zcela nový a vylepšený motor, nový algoritmus vektorového řízení a novou generaci systému pohonu pro lepší stabilitu. Životnost baterie až 1300 cyklů, tj. více než 8 let provozu.

 

 

VS1

Výjimečně velkorysý úložný prostor díky možnosti připevnění zadního boxu, dvou bočních boxů a předního koše. Výkon 4 kW a pohodlné sezení činí z VS1 praktický elektrický skútr vhodný pro každou situaci s nosností až 150 kg kromě řidiče. Radost ti přinese také maximální rychlost až 80 km/h nebo USB nabíjecí port. Kostra VS1 je tvořena kvalitním karbonovým rámem s nadstandardně pohodlným sedadlem.

 

 

CUX

Jedinečný e-skútr VMOTO SOCO – CUX potěší nejen designem, ale i vyšším výkonem v porovnání s modelem CU mini. O pohon se postará kvalitní motor BOSCH a spolehnout se můžete také na úložné prostory pod sedadlem a řídítky. CUX lze vybavit FullHD 1080p kamerou se stabilizátorem obrazu a nočním viděním. Ovládací panel tvoří moderní LCD displej s ukazateli rychlosti, stavu baterie, světel, tempomatem a parkovacím režimem. Životnost baterie 800 cyklů, tj. i 7 let provozu.

 

 

TC max

Výkonná vlajková loď TC Max je skutečná lahůdka pro ty, kteří si potrpí nejen na nadčasový design, ale také na výkon a dlouhý dojezd. TC Max osloví hned na první pohled půvabným dynamickým LED světlometem, až 45 Ah baterií, silným točivým momentem 170 Nm a novou generací vlastního motoru s vyladěným rozdělením váhy mezi předním a zadním kolem. O přehled nad TC Max se postará LCD displej s ručičkovým rychloměrem pro maximální bezpečnost a komfort při jízdě. Životnost baterie až 1000 cyklů, tj. téměř 8 let provozu.