Na výstavě Motocykl 2023 bude společnost Nevima Group prezentovat několik velmi zajímavých novinek od značek SYM, Benelli , Keeway a SWM.

Značka Benelli přichází s dvěma cestovatelskými endury a jedním naháčem:

 

Benelli TRK 702 X – jde o extrémně všestranný, obratný a ovladatelný motocykl, navržený tak, aby zvládl jakýkoli typ trasy, na asfaltu i v terénu a potěšil svého uživatele vynikající cenou.  Motocykl bude dostupný v dealerské síti Benelli počátkem dubna 2023.

 

Benelli TRK 800 - je zcela nový motocykl nabízející nejvyšší výbavu, design a komfort značky Benelli, motocykl bude dostupný v polovině roku 2023.

 

Nové Benelli TNT 500 je motocykl pokračující v tradici extrémních sportovních motocyklů legendární řady, TNT.

 

Se značkou SYM potěšíme příznivce dokonalých skútrů. Ve třídě 125ccm představíme náš bestseller, SYM JET X 125, ale představíme i výkonný, SYM Maxsym TL 508, a další skútry vyznačující se vynikající kvalitou SYM  

 

Motocykly SWM budou na výstavě motocykl přítomny po mnoha letech a ihned s velkolepou expozicí – SWM představí všechna endura a supermotardy ze své produkce z, a to včetně řady SE která je původně určena pro trh USA -    Česká a Slovenská republika jsou   jedinými trhy v Evropě kde budou tato hrd endura nabízena.  Další novinkou jsou naháče SWM HOKU 125ccm a 400ccm.  Absolutní hit expozice bude cruiser SWM STORMBRESKER 1200 ccm.

 

Keeway na této výstavě prezentuje novinky dva Cruisery – Keeway RK-V 125 C, Keeway 302 C a několik elektrických skútrů.