Najdete na veletrhu: MotoZem

MotoZem je společnost zabývající se prodejem motorkářského oblečení, příslušenství a dílů. Široký sortiment kvalitního zboží je k dispozici nejen na prodejnách v Čestlicích, Dobré, Modřicích, Plzni a Senci, ale rovněž v rámci přehledného e-shopu motozem.cz/sk/pl/hu.  
Nejdůležitějším cílem MotoZemě je bezesporu spokojenost zákazníků, seriózní jednání v obchodních vztazích, trvalá garance kvalitních produktů, profesionální jednání, zákaznický servis a týmová spolupráce, která se odráží v každém kroku.

 

O novinkách ve stánku
Ve stánku MotoZem naleznete obsáhlé kolekce zahrnující boty, bundy, chrániče, kalhoty, kombinézy, přilby, rukavice a mnoho dalšího. Vše v mnoha barevných variantách a široké škále velikostí. Náš sortiment zahrnuje skvěle padnoucí, kvalitně propracované a bezpečné oblečení nejen předních světových výrobců, ale rovněž tuzemských dodavatelů s dlouholetou tradicí. V našem stánku exkluzivně najdete mimo jiné i zboží české značky RSA nebo Street Racer vyznačující se revolučním designem a precizním provedením. Řešíte-li otázku, jak nejlépe se vybavit na novou moto-sezónu, jsme pro Vás jasná volba!