Síla snů! Honda Motor na výstavě MOTOCYKL s 400metrovou expozicí

 

V Hondě jsme řízeni Silou Snů. Vybízí nás k vylepšování konvenčních řešení a novému způsobu myšlení. A proto tedy jsou naše motocykly, automobily, čtyřkolky, lodní motory a silnoproudé elektrické výrobky nadšeně vítány po celém světě. Honda je vedoucí společností ve světě motorové technologie a produktové inovace a touto činností směřuje k převratu v oblasti proudových letadel. Co jiného byste také čekali od největšího světového výrobce motorů a čísla jedna v motocyklové oblasti, respektovaného pro jeho technickou preciznost a proslulost?

 

Od svého založení se Honda věnuje zábavě, kterou motorismus poskytuje a věnuje se vytváření inovujících produktů v nejvyšší kvalitě, přesto za rozumnou cenu k dosažení spokojenosti zákazníků na celém světě. Dále ještě, jakožto výrobce dopravních prostředků si Honda bere za úkol propagaci bezpečného řízení pro každého

 

Na výstavě Motocykl 2023 se můžou návštěvníci těšit na reprezentativní expozici se 45ti motocykly včetně prezentace novinek jako je XL750 Transalp, CL500, novou řadu skútrů Forza a také nový model Hornet.

 

Na všechny návštěvníky veletrhu se celý tým Hondy srdečně těší!